Top 10 Bagger Ab 4 Jahre Für Jungen – Koparki dla dzieci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lena

#ad

Lena truxx z figurką do zabawy, żółty

#ad
Lena #ad - Wyprodukowano w ue. 44 cm z tworzywa sztucznego z figurką LENA. Certyfikat TÜV. Koparka truxx ok. Kabina kierowcy do otwierania i zabawy. Z ocynkowanymi osiami stalowymi, ruchomym ramieniem koparki i blokowanym podwoziem. Obrotowe podwozie. Zabawny gadżet.
MarkaLena #ad
ProducentLena #ad
Wysokość8
Długość15
Szerokość6.5
Numer części04411
Model04411
GwarancjaGwarancja ustawowa

2. bruder

#ad

Bruder 02438, Cat koparka łopatowa, żółta, od 4 lat do 99 lat

#ad
bruder #ad - Zdejmowana szufla do koparki. Ańcuch z prawdziwego ogniwa brak gumowych taśm. Wierny oryginałowi w skali 1:16. Opóźniona funkcja wywrotki podczas opróżniania szufelki. Wyprodukowano z wysokiej jakości tworzyw sztucznych.
Markabruder #ad
ProducentBruder #ad
Wysokość12.01
Długość24.02
Waga0.02
Szerokość8.66
Numer częściB102438
ModelB102438
GwarancjaBrak gwarancji

3. Lena

#ad

Pojazd budowlany XXL z funkcjonującą łopatą, Lena 02141 Silna giga Trucks koparka piaskowa o średnicy ok. 80 cm, wysoka nośność, dla dzieci od 3 lat, kolor, stabilna koparka łopatowa 360 stopni

#ad
Lena #ad - Nr : 02141, 5 cm, 55 kg, kolor: żółty/czarny, waga: 2, EAN: 4006942844005.80 cm, 2 osie zapewniają niewiarygodnie wysoką nośność. Lena. Lena xxl koparka pojazd użytkowy, 5 x 35, 2 uchwyty łopaty, funkcja: siedzenie koparki z blokadą 360 stopni, wymiary: ok.

Wyprodukowano w UE. To-czarna koparka do zabawek dzięki swoim profilowanym oponom jest idealnym samochodem zabawkowym do użytku wewnątrz i na zewnątrz, szczególnie do piaskownicy, ogrodu, na plaży i w pokoju dziecięcym. Odkryj również wiele innych silnych gigantów tej marki. Silny gigantyczny pojazd do zabawy firmy lena, z wysokiej jakości i trwałego tworzywa sztucznego, koparka, pojazd budowlany o rozmiarze ok.

Wyróżniony dobrą grą! Certyfikat TÜV. 80 x 28, art. Nadaje się dla dzieci i budowniczych od 3 lat. Stabilna nasadka koparki giga trucks jest obracana o 360° i z blokadą; Łopata do koparki jest obsługiwana za pomocą 2 uchwytów i niezawodnie zbiera piasek, żwir lub ziemię na placu budowy.
MarkaLena #ad
ProducentSIMM Spielwaren GmbH #ad
Wysokość14
Długość28
Waga4.67
Szerokość11
Numer części02141
Model02141
GwarancjaGwarancja ustawowa

4. JOHN DEERE

#ad

Od 3 lat, JOHN DEERE 35765M6 John Deere Big Scoop zabawkowy traktor w kolorze zielonym, koparka z tworzywa sztucznego, do zabawy i kolekcjonowania, samochody, stabilna i wytrzymała zabawka dla dzieci

#ad
JOHN DEERE #ad - Zakres dostawy – 1 x zielona koparka do piaskownicy John Deere Big Scoop; zabawka dla dzieci wspiera zręczność i radość z techniki. John deere zabawka dla dzieci od 3 lat – idealna do zabawy w pomieszczeniach i na zewnątrz – dzięki dużym oponom samochód zabawkowy pokonuje każdą przeszkodę.

41 x 22 x 25 cm dł. X szer. Ogromna łopata – koparka wykopuje każdy otwór w piaskownicy – dodatkowy uchwyt łopatki sprawia, że kopanie jest jeszcze łatwiejsze – kółka na kółkach zapewniają optymalną manewrowość. Dla prawdziwych fanów johna deere i samochodów! atwe czyszczenie – wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego koparka jest idealną zabawką na świeżym powietrzu dla chłopców i dziewczynek i zapewnia wszystkim małym koparkom wielką przyjemność z zabawy – zabawka samochodowa jest bardzo łatwa do czyszczenia.

Wysokiej jakości materiał – zabawka do piaskownicy z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze zielonym, ok. X wys.
MarkaJOHN DEERE #ad
ProducentTomy #ad
Wysokość9.25
Długość15.98
Waga1.1
Szerokość8.27
Numer części35765M6
Model35765V

5. Siku

#ad

Obrotowa kabina, ruchome ramię koparki, koparka, żółty/czarny, metal/tworzywo sztuczne, siku 0801

#ad
Siku #ad - Zakres dostawy: 1 x koparka siku 0801, materiał: metal/tworzywo sztuczne, 04 kg, waga: 0, 7 cm, kolor: żółty/czarny, 8 x 3, 2 x 4, wymiary: 6, seria: SIKU SUPER.

Idealny jako prezent dla dzieci, np. Szczegółowy model koparki budowlanej do zabawy i kolekcjonowania, dla małych i dużych fanów koparek. Na urodziny lub na różne okazje, ale również jako dekoracja na urodziny lub prezenty ślubne dla dorosłych. Wytrzymała i stabilna konstrukcja dzięki metalowej obudowie, obrotowa kabina, ruchome ramię koparki, grawerowane łańcuchy gąsienicowe, bardzo dobre właściwości toczenia dzięki ruchomym kółkom z tworzywa sztucznego. Idealnie nadaje się do zabrania ze sobą zajmującego mało miejsca, długotrwała zabawa dzięki niezliczonym możliwościom kombinacji w świecie gry siku.
MarkaSiku #ad
ProducentSieper GmbH #ad
Wysokość1.85
Długość2.68
Waga0.09
Szerokość1.26
Numer części0801
Model0801
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji

6. Top Race

#ad

Top Race Wysokiej jakości modele Diecast Heavy Metal Bau zabawka traktor pojazdy, ładunek od przodu, skala 1:40, TR-213D

#ad
Top Race #ad - Wykonana z wysokiej jakości metalu z wyjątkiem gumowych opon, zbudowana w skali 140 Top race metalowa konstrukcja z odlewu ciśnieniowego ładowana od przodu, w 100% bezpieczna dla dzieci, od 3 lat. Zapewnia wielogodzinną wyobraźnię dla Twoich dzieci, również świetnie nadaje się jako obiekt kolekcjonerski lub na wystawy. Top-wyścigowa ładowarka przednia jest imitacją i wygląda jak prawdziwa koparka, którą zwykle widać na placu budowy z niezwykle szczegółowym materiałem zewnętrznym.
MarkaTop Race #ad
ProducentTop Race USA #ad
Wysokość5.2
Długość12.99
Szerokość6.69
Numer częściTR-2D
ModelTr-213D
Gwarancja30 Tage

7. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Słoneczna żółta, Big Power Worker koparka samochodowa, dla dzieci od 2 lat, opony z miękkiego materiału, idealna do podróży, ruchome ramię ładowania z funkcją szufli

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Wysoka jakość i przyjazne dla dzieci wzornictwo są na pierwszym miejscu. Jakość – niezależnie od tego, czy podczas zabawy w pokoju dziecięcym lub na świeżym powietrzu. Atwe otwieranie otworów – dzięki ruchomemu ramieniu do ładowania z funkcją szufli i pojemności 0, 5 litra można łatwo wykopać otwory.

Zabawa w dowolnym miejscu – dzięki poręcznemu rozmiarowi Power Worker nadaje się do prawie każdej torby i tym samym zapewnia przyjemność z gry w podróży. Pojazd do zabawy ma wytrzymałe opony z miękkiego materiału o wspaniałych właściwościach jezdnych.

Można je czyścić wodą. Zaprojektowany z myślą o dzieciach – funkcje dostosowane do potrzeb dzieci oraz stabilna konstrukcja, która wytrzymuje nawet trudniejsze użytkowania, zapewniają długą i beztroską przyjemność z zabawy. Made in germany – logo firmy big, bawół oznacza wytrzymałość, wytrzymałość i wytrzymałość.
MarkaBIG Spielwarenfabrik #ad
ProducentBig Spielwarenfabrik #ad
Wysokość9.84
Długość26.38
Waga2.27
Szerokość7.87
Numer części800055833
Model800055833
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. Lena

#ad

żółto-czarna,, pojazd budowlany Giga Trucks koparka łopatowa z 2 stalowymi osiami, duża koparka do zabawek w kolorze żółtym i czarnym, Lena Silna gigantyczna koparka, koparka dla dzieci do maks. 25 kg

#ad
Lena #ad - Mocna gigantyczna koparka firmy lena jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i jest wyposażona w dwie ocynkowane osie stalowe o grubości 6 mm, stabilną i niezawodną koparkę łopatkową zapewniającą długą zabawę.

X szer. Szczególnie w piaskownicy pokaże swoje mocne strony. Certyfikat tÜv – ID 38607. Wymiary dł. Zabawny gadżet. 80 cm przy całkowicie wysuniętej szufli ma karoserię i ramię ładowania w kolorze żółtym, a kabina kierowcy, koła i szufla do ładowania są w kolorze czarnym. 80 x 28 x 87 cm, 78 kg, kolor: żółty/czarny, materiał: tworzywo sztuczne, nr art.0

02047, waga: 0, ean: 4006942732104, wyprodukowano w UE. X wys. Ok. Koparka jest odpowiednia dla dzieci o wadze do 25 kg i może być używana wewnątrz i na zewnątrz. Pojazd ma solidną stabilność, a łopata może być łatwo obsługiwana za pomocą 2 uchwytów, dzięki czemu zabawa sprawia ogromną przyjemność i można ją od razu bez problemu pogłębić. Pojazd budowlany giga trucks o długości ok.
MarkaLena #ad
ProducentLena #ad
Wysokość34.25
Długość31.5
Waga3.09
Szerokość11.02
Numer częściLENA2047
Model02047
Gwarancja2 lata gwarancji na wszystkie części

9. Dickie Toys

#ad

Dickie Toys QDKT062032 Ładowarka kołowa Volvo, 23 cm, piaskownica, ładowarka, koparka, samochód zabawkowy, pojazd na plac budowy, światło i dźwięk, żółto-szara

#ad
Dickie Toys #ad - Efekty świetlne i dźwiękowe – jasne światła koparki zapalają się po naciśnięciu jednego przycisku, a dzięki wbudowanym efektom dźwiękowym wrażenia z gry stają się szczególnie realne 2 x baterie LRAA 1, 5 V w zestawie.

Obowiązkowa pozycja na placu budowy – gdy pokój dziecięcy zamienia się w plac budowy, ładowarka kołowa Volvo z wolnym biegiem jest natychmiast na miejscu i pomaga w budowaniu nowych budynków. Licencjonowane wrażenia z gry – pojazd budowlany z tworzywa sztucznego posiada oficjalną licencję Volvo i zachwyca wieloma drobnymi szczegółami, takimi jak domku dla kierowców.

Indywidualna obsługa – łopatę ładowarki kołowej można ręcznie przesuwać i przechylać, dzięki czemu można ją stosować na wiele sposobów; dzięki dużym oponom nadaje się również doskonale do domowego ogrodu. O firmie dickie toys – marka pojazdów dla dzieci! Zawsze mamy jeden cel: wyczarować uśmiech na twarzy dzieci; wystarczy rozpakować i rozpocząć zabawę.
MarkaDickie Toys #ad
ProducentDickie Toys #ad
Wysokość4.92
Długość3.74
Waga0.6
Szerokość9.84
Numer częściQDKT062032
Model203723003
GwarancjaBrak gwarancji producenta

10. Lena

#ad

Lena 4211 EcoActives koparka, pojazd do zabawy w kolorze żółtym, wytrzymała koparka, pojazd na plac budowy ok. 35 cm, naturalny zapach drewna dzięki ekologicznemu składowi drewna, koparka piaskowa dla dzieci od 2 lat

#ad
Lena #ad - Koparka ok. Do wspierania motoryki dzieci od 2 lat. Wyprodukowano w uE. Zabawka! Certyfikat TÜV. 35 cm o ekologicznym wyglądzie. Naturalny zapach drewna dzięki zawartości drewna w tworzywie sztucznym. Funkcja koparki, możliwość zablokowania, ocynkowane osie stalowe.
MarkaLena #ad
ProducentLENA #ad
Wysokość10
Długość12
Waga0.44
Szerokość8
Numer części04211
Model04211
GwarancjaGwarancja ustawowa