Top 10 Nissan Qashqai J12 – Maty samochodowe do bagażnika

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Elmasline

#ad

ELMASLINE Gumowa mata do bagażnika 3D do Nissan Qashqai 2014-2021 górna podłoga ładunkowa | osłona bagażnika

#ad
Elmasline #ad - Bezzapachowa: dzięki specjalnie opracowanej do użytku wewnątrz pomieszczeń gumie bez szkodliwych substancji | przyjazna dla środowiska produkcja z surowców zrównoważonych i nadaje się do recyklingu.

Powierzchnia bagażnika jest antypoślizgowa i zapobiega ślizganiu się ładunku. Wysoka jakość: wytrzymała i odporna na rozerwanie dzięki wysokiej jakości gumie materiał TPE. Atwa pielĘgnacja: Łatwe i szybkie czyszczenie maty wodą | pasuje do: nissan qashqai 2014-2021 górna podłoga ładunkowa lata produkcji 2014, 2017, 2015, 2016, 2018, 2019, 2020 i 2021.5

5 cm trwale chroni bagażnik przed wodą, brudem, płynami, śniegiem i wieloma innymi. Dokładne dopasowanie o eleganckim wzornictwie. Dokładne dopasowanie: indywidualne wykonanie na wymiar do nissan qashqai 2014-2021 górna półka ładunkowa - gwarantuje idealne dopasowanie do bagażnika! Wysoka ochrona: mata do bagażnika z bardzo wysoką krawędzią ok.
MarkaElmasline #ad
ProducentElmasline #ad
Numer częściKOF09103

2. M MOTOS

#ad

Mata do bagażnika na każdą pogodę, ochrona przed zabrudzeniami, M MOTOS Mata do bagażnika pasuje do Nissan Qashqai III od 2021 r. Popraw swój komfort podróży dzięki macie antypoślizgowej

#ad
M MOTOS #ad - Zadbaj o swój samochód – wybierz zestaw mat do bagażnika najwyższej jakości zgodnie z życzeniem i akcesoria samochodowe zapach samochodowy. Wytrzymały materiał – zachowuje swoją elastyczność i nośność od -40°C do +80°C.

Mata do bagażnika jest ponadto odporna na działanie środków chemicznych, promieni UV i ścierania. Dzięki innowacyjnej technologii skanowania 3d nasi specjaliści starannie skanują wnętrza samochodów i zwracają uwagę na każdy wariant wyposażenia, aby upewnić się, że mata do bagażnika idealnie pasuje. Najwyższa ochrona – krawędzie maty – do 4, 5 cm – są usztywnione w taki sposób, że nie odkształcają się i jednocześnie doskonale chronią przed zabrudzeniem.

Górna podłoga bagażnika e-Power, z zestawem naprawczym. Idealna mata ochronna do bagażnika dla psa nadaje się do twojego nissan qashqai III od 2021 roku na górnej części bagażnika | Nissan Qashqai III od 2022 r. Dbamy o środowisko – mata do bagażnika jest wykonana z certyfikowanych materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia i szanują środowisko naturalne – materiał nadaje się do recyklingu.
MarkaM MOTOS #ad
ProducentRezaw-Plast #ad
Wysokość0.39
Długość31.5
Waga6.61
Szerokość23.62
Numer częściMX231047

3. Elmasline

#ad

Designerskie dywaniki gumowe i mata do bagażnika zestaw do Nissan Qashqai 2007-2012 | antypoślizgowe z wysoką krawędzią 5 cm

#ad
Elmasline #ad - Przyjazna dla środowiska produkcja z surowców pochodzących ze zrównoważonych i nadaje się do recyklingu. Bezzapachowy: dzięki specjalnie opracowanej do wnętrz gumie niezawierającej substancji szkodliwych. Atwe w pielęgnacji: łatwe i szybkie czyszczenie maty wodą | pasuje do: nissan qashqai lata produkcji 2007, 2010, 2008, 2009, 2011 i 2012 | Wskazówka: nie pasuje do Nissan QASHQAI + 2.

Idealna ochrona bagażnika. Dokładne dopasowanie ze szlachetnym wzornictwem. Dokładne dopasowanie: indywidualne wykonanie na miarę do twojego samochodu NISSAN Qashqai 2007-2012 - idealne dopasowanie dywaników do bagażnika i dywaników! Wysoka ochrona: mata do bagażnika i dywaniki z bardzo wysoką krawędzią ok.

Powierzchnia dywaników gumowych, jak również powierzchnia wanny bagażowej jest antypoślizgowa i zapobiega ślizganiu się stóp lub ładunku. 5 cm chroni bagażnik, jak również obszar dywaników przed wodą, brudem, płynami, śniegiem i wieloma innymi. Wysoka jakość: wytrzymałe i odporne na rozerwanie dzięki wysokiej jakości gumie materiał TPE.
MarkaElmasline #ad
ProducentElmasline #ad
Numer częściSET09101

4. J&J AUTOMOTIVE

#ad

Wysoka krawędź, Gumowa mata do bagażnika, mata ochronna do bagażnika, bezzapachowa, mata do bagażnika, antypoślizgowa, 100% dopasowanie, kompatybilna z Qashqai J11 2013-2018

#ad
J&J AUTOMOTIVE #ad - Idealne dopasowanie: jest produkowany dzięki wyjątkowemu cyfrowemu skanerowi laserowemu. Rednio dywaniki samochodowe tpe są o 30% lżejsze niż ich gumowe odpowiedniki, które w przeciwieństwie do wkładek PVC, tworzywa sztucznego lub gumowych umożliwiają łatwy dostęp do zapasowego koła ręcznego i myjni samochodowej.

Wewnętrzna podłoga pojazdu jest w pełni wyrównana i precyzyjna. Gumowa mata do bagażnika kompatybilna z Nissan Qashqai J11 2013-2018. Odporna na wodę, ale całkowicie bezzapachowy, elastycznego jak kauczuk naturalny, oleje i brud. Wyprodukowano z nowoczesnego materiału polimerowego, aby wytrzymać lata noszenia i zachować niezmieniony kształt i krawędzie.

Chroń bagażnik pojazdu przed różnymi zanieczyszczeniami. Wyprodukowana z wysokiej jakości termoplastycznego elastomeru, mocna, chroni przed wszelkiego rodzaju zużyciem. Ochrona na każdą pogodę: w każdą pogodę deszcz, śnieg: 100% bezpieczny, trwała, w 100% bezzapachowy.
MarkaJ&J AUTOMOTIVE #ad
ProducentJ&J AUTOMOTIVE #ad
Numer częściRLNI0105050301

5. Elmasline

#ad

ELMASLINE Gumowe maty 3D i mata do bagażnika zestaw do Nissan Qashqai 2021-2023 J12 górna podłoga ładunkowa | nie pasuje do E-Power. Akcesoria do dywaników samochodowych

#ad
Elmasline #ad - Wysoka jakość: powierzchnia gumowych dywaników oraz powierzchnia bagażnika są antypoślizgowe i zapobiegają ślizganiu się stóp lub ładunku. Atwe w pielĘgnacji: Łatwe i szybkie czyszczenie mat wodą | pasuje do: nissan qaSHQAI od 2021 J12 - Do górnej półki ładunkowej | Nie pasuje do E-POWER!!! |.

Bez zapachu: dzięki specjalnie opracowanej do użytku wewnątrz pomieszczeń gumie bez szkodliwych substancji | przyjazna dla środowiska produkcja z surowców pochodzących ze zrównoważonych surowców i nadaje się do recyklingu | wytrzymała i odporna na rozerwanie dzięki wysokiej jakości gumie materiał TPE. Dokładne dopasowanie: indywidualne wykonanie na wymiar do twojego samochodu nissan qashqai od 2021 J12 idealne dopasowanie dywaników do bagażnika i wycieraczek! Wysoka ochrona: mata do bagażnika i dywaniki z bardzo wysoką krawędzią trwale chronią bagażnik oraz obszar wycieraczek przed wodą, brudem, płynami, śniegiem i wieloma innymi.

Idealna ochrona bagażnika! | Dokładne dopasowanie o eleganckim wzornictwie.
MarkaElmasline #ad
ProducentElmasline #ad
Numer częściSET09106

6. Elmasline

#ad

Dywaniki do bagażnika, ELMASLINE Gumowe maty i mata do bagażnika zestaw do Nissan Qashqai 2014-2021 J11 górna podłoga ładunkowa | akcesoria

#ad
Elmasline #ad - 5 cm trwale chroni bagażnik oraz obszar dywaników przed wodą, płynami, brudem, śniegiem i wieloma innymi. Wysoka jakość: wytrzymałe i odporne na rozerwanie dzięki wysokiej jakości gumie materiał TPE. Dokładne dopasowanie: indywidualne wykonanie na wymiar do twojego samochodu nissaN QASHQAI od 2014 górna podłoga ładunkowa – idealne dopasowanie dywaników do bagażnika i dywaników! Wysoka ochrona: mata do bagażnika i dywaniki z bardzo wysoką krawędzią ok.

Atwe w pielĘgnacji: Łatwe i szybkie czyszczenie mat wodą | pasuje do: nissan qashqai od 2014 górna podłoga ładunkowa lata produkcji: 2014, 2018, 2016, 2015, 2019, 2017, 2020 i 2021.

Idealna ochrona bagażnika! | Dokładne dopasowanie o eleganckim wzornictwie. Bezzapachowa: dzięki specjalnie opracowanej do użytku wewnątrz pomieszczeń gumie bez szkodliwych substancji | przyjazna dla środowiska produkcja z surowców zrównoważonych i nadaje się do recyklingu. Powierzchnia gumowych dywaników oraz powierzchnia maty bagażowej są antypoślizgowe i zapobiegają ześlizgiwaniu się stóp lub ładunku.
MarkaElmasline #ad
ProducentElmasline #ad
Numer częściSET09103

7. Element

#ad

Antypoślizgowe dywaniki gumowe klasy premium – Nissan Qashqai, do samochodów, zmontowane w Wielkiej Brytanii, Element Dokładnie dopasowane

#ad
Element #ad - Materiały rdzeniowe o wysokiej gęstości zatrzymują płyny, śnieg, brud, piasek itp. Trwały i trwały: wykonany z wysokiej jakości, wytrzymały i elastyczny, wytrzymałego, wytrzymałego termoplastycznego elastomeru do wszelkiego rodzaju zużycia.

Nissan qashqai, for cars assembled in UK - rok: 14-20 Wewnętrzna podłoga pojazdu jest całkowicie i precyzyjnie wyłożona. Absolutnie nie zsuwa się. I utrzymują samochód i buty w czystości. Ochrona na każdą pogodę deszcz, opady śniegu: 100% bezpieczne, burza piaskowa, w 100% bezzapachowe. Idealne dopasowanie: wykonane na miarę do modelu pojazdu. Wyprodukowano w specjalnej metodzie z unikalnym cyfrowym precyzyjnym skanerem laserowym do ochrony przedniej i tylnej części przestrzeni na nogi pojazdu.

Wytrzymały materiał, nie ma pęknięć ani trwałych zagięć. Maty są łatwe do czyszczenia, szybkie i proste, dzięki czemu maty Twojego samochodu znów wyglądają pięknie i jak nowe! Nie przepuszczają wilgoci i nie zbierają plam ani osadów. Zapewniają doskonały, wytrzymały i trwały uchwyt. Atwe czyszczenie: łatwe wycieranie. Kompletny zestaw zawiera w zależności od modelu dwie maty z przodu i jedną lub dwie maty z tyłu.
MarkaElement #ad
ProducentHromTech #ad
Wysokość3.94
Długość31.5
Waga6.66
Szerokość23.62
Numer częściEXP.CARNIS00041
ModelNISSAN Qashqai, for cars assembled in UK
GwarancjaMasz prawo odstąpić od niniejszej umowy w ciągu 30 dni bez podania przyczyny. Okres odstąpienia od umowy wynosi jeden miesiąc od dnia, w którym Państwo lub wskazana przez Ciebie osoba trzecia, która nie jest przewoźnikiem, przejęła lub posiadała ostatni towar.

8. Mattenprofis

#ad

Mattenprofis Gumowa mata do bagażnika RKK nadaje się do Nissan Qashqai 3 III J12 od 2021

#ad
Mattenprofis #ad - Perfekcyjne, bezzapachowe, oryginalne dopasowanie gwarantowane, bez problemu zmywalne. Niezawodnie chroni przed brudem, śniegiem i wodą; nie przepuszcza wody i jest odporna na ciecze takie jak oleje, kwasy, benzyna itp.

Idealnie przylegają, konserwacja i czyszczenie są łatwe. Dzięki podwyższonym krawędziom mata chroni bagażnik pojazdu przed zanieczyszczeniami i przedłuża jego żywotność. Produkujemy je z wysokiej jakości mieszanki gumowej. Gumowe maty samochodowe chronią bagażnik każdego pojazdu. 1, 5 cm na całym obwodzie wysoka krawędź; w przypadku niepotrzebnego zwijania, zajmuje mało miejsca. Kolce na spodzie zapewniają pewny antypoślizgowy chwyt; ok. Nadaje się do nissan qashqai 3 III J12 od 2021.
MarkaMattenprofis #ad
ProducentMattenprofis #ad
Numer części824056

9. AZUGA

#ad

Pasuje do Nissan Qashqai III J12 od 6/2021 zagłębione dno standardowe AZ12000674, AZUGA Gumowa mata do bagażnika premium, antypoślizgowa

#ad
AZUGA #ad - Antypoślizgowa mata do bagażnika do nissan Qashqai III J12 od 6/2021. Wytrzymała mata do bagażnika chroni przed brudem, śniegiem i płynami. Antypoślizgowa powierzchnia maty do bagażnika minimalizuje ześlizgiwanie się ładunku. Tylko w przypadku standardowej podłogi! Nasza praktyczna mata do bagażnika ma 3-4 cm wysokości. Materiał wanny do bagażnika tpE, tworzywo sztuczne gumowe jest elastyczny i można go łatwo zwinąć.
MarkaAZUGA #ad
ProducentAZUGA #ad
Waga6.61
Numer częściAZ12000674

10. J&J AUTOMOTIVE

#ad

Wysoki brzeg o wysokości 3 cm, bezzapachowe, dopasowane, zwijane, czarne, | Dywaniki gumowe TPE na każdą pogodę + mata do bagażnika, zestaw do Qashqai J11 2014-2021, antypoślizgowe

#ad
J&J AUTOMOTIVE #ad - Ten zestaw dywaników do bagażnika i dywaników chroni twój samochód przed zabrudzeniami, błoto, liście lub małe kamyczki, brud, takimi jak śnieg, dzięki czemu przestrzeń na nogi dłużej pozostaje czysta.

Zakres dostawy: mata podłogowa wraz z oryginalnymi mocowaniami i 1 sztuką częściowej maty do bagażnika. Antypoślizgowa powierzchnia wanny bagażowej i dywaników minimalizuje ślizganie się ładunku. Maty gumowe + mata do bagażnika są wyjątkowo łatwe do czyszczenia i są absolutnie bezzapachowe. Dywaniki nadają się do przedniego i tylnego rządu siedzenia. Części są wykonane z wysokiej jakości mieszanki tworzywa sztucznego i gumy materiał TPE. Dywaniki gumowe tpe na każdą pogodę + mata do bagażnika zestaw do Nissan Qashqai J11 2014-2021. Maty do bagażnika są produkowane z wysoką krawędzią dookoła – 3 cm.
MarkaJ&J AUTOMOTIVE #ad
ProducentJ&J AUTOMOTIVE #ad
Numer częściNCLNI704 + NFLNI705